Ewa Zarudzka - Ginekolog

Blog

Wesołych Świąt Wielkanocnych

W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć Państwu, aby Święta Wielkanocne obudziły w Państwu uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję.

Czytaj więcej

Szkoła Rodzenia

UWAGA, UWAGA, rusza kolejna edycja SZKOŁY RODZENIA w Gabinetach Lekarskich przy Powstańców 20 w Krakowie.

*  Na spotkanie z lekarzem ginekologiem i położną – zapraszamy już w poświąteczny weekend  (zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę- 10 Continue reading

Czytaj więcej

Wynajem gabinetów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wynajęcia gabinetów medycznych w nowym budynku z 2019 roku przy ul. Powstańców 20 w Krakowie – Prądnik Czerwony.

Gabinety zlokalizowane są na pierwszym piętrze budynku przystosowanego dla osób niepełnosprawnych (podjazd do budynku, winda).

Każdy z nich Continue reading

Czytaj więcej

Szkoła Rodzenia

UWAGA, UWAGA, rusza SZKOŁA RODZENIA w Gabinetach Lekarskich przy Powstańców 20 w Krakowie.

* Oferujemy spotkania z lekarzem ginekologiem i położną – pierwszy weekend miesiąca (sobota i niedziela – zajęcia od 9 -12.00).

* Nasz fizjoterapeuta, poprowadzi dla Pań odpowiednio Continue reading

Czytaj więcej

Przygotowanie do badania

Masz obawy by umówić się do ginekologa? Nie wiesz jak się przygotować? Nie zwlekaj- profilaktyka jest wyjątkowo istotna.
Wizyta u ginekologa nie wymaga szczególnego przygotowania. Zazwyczaj rozpoczyna się od wywiadu, w którym lekarz pyta o:
– datę ostatniej miesiączki, Continue reading

Czytaj więcej

Czas na zmiany

Wakacyjny czas mamy za sobą. Lody, wata na patyku, frytki i inne smakołyki czas pożegnać. Może wydać się dziwne, ale dieta wpływa nie tylko na naszą sylwetkę, na której tak nam zależy, ale też na działanie jajników. Dieta wysokowęglowodanowa zaburza Continue reading

Czytaj więcej