Ewa Zarudzka - Ginekolog

Blog

Wynajem gabinetów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wynajęcia gabinetów medycznych w nowym budynku z 2019 roku przy ul. Powstańców 20 w Krakowie – Prądnik Czerwony.

Gabinety zlokalizowane są na pierwszym piętrze budynku przystosowanego dla osób niepełnosprawnych (podjazd do budynku, winda).

Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, węzeł sanitarny, biurko oraz fotel. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z wyposażenia potrzebnego do prowadzenia szkoły rodzenia (maty, piłki itp. ), z łóżka zabiegowego oraz aparatu USG- Voluson S6. Jeden z gabinetów do wynajęcia jest gabinetem ginekologicznym z osobną kabiną higieny intymnej.
Gabinety można modyfikować w różnych kierunkach pod dowolną specjalizację. Po uprzednim uzgodnieniu możliwość korzystania z wszelakich sprzętów znajdujących się w gabinetach.

Do dyspozycji są części wspólne:
– rejestracja
– poczekalnia ogólna
– toaleta dla pacjentów i personelu
– Wi-Fi

Gabinety posiadają podpisaną umowę na utylizację odpadów medycznych oraz sterylizację narzędzi. Dodatkowo w gabinetach znajduje się myjka ultradźwiękowa. Zapewniamy podstawowe środki higieniczne i sprzątanie.

Praca w gabinecie odbywa się w systemie Proassist.

Gabinety znajdują się w lokalizacji posiadającej doskonałe połączenie z komunikacją miejską.

Zachęcam do kontaktu i współpracy na bardzo korzystnych warunkach